• #Turkish
 • Japan Hindi Chinese English

  İle İşlem Yapmaya Başlayın

  Ücretsiz $500 BTC*

  Lansmana kadar geçen süre - 75%

  Hediye bilgileri ve şartları için buraya tıklayın.

  Developer Update #10

  Live trade demonstration, review basic KYC requirements for account types, positions section, live sharepool stake input, and more.

  Learn More

  Developer Update #9

  New order form integration. Sharepool interface completed. Positions logic updated.

  Learn More

  Developer Update #8

  Began homepage implementation. Continued work on optimizing platform.

  Learn More

  Developer Update #7

  Continued & nearing completion of: wallet and sharepool dashboard. Exchange page redesigns in progress.

  Learn More

  What makes us different

  Bitfineon Exchange

  Bitfineon, en sevdiğiniz kripto ile ticaret yaparken esrarengiz bir kullanıcı arayüzü ve müşteri deneyimi sağlamaya odaklanan yeni nesil bir kripto ve fiat borsasıdır. OTC, marj ve kaldıraç ticareti, Auctions (sektörün ilk ürünü) ve daha fazlasını sunmayı planlayanlar, ALQO ekosisteminin merkezinde yer alacaktır.

  Alqo Sharepool

  Bitfineon sharepool, ALQO sahiplerine başarısından kazanmak için benzersiz bir yol sunuyor. Paylaşılan kârların gücü, çok katmanlı bir yönlendirme sistemi ve otomatik yeniden yatırım özelliği sayesinde ALQO sahipleri, değişim büyüdükçe ve daha başarılı olduklarında kazançlarını birleştirme potansiyeline sahiptir. Ayrıca, borsa ekosistemine katılımlarını arttırdıkları için, indirimli ticaret ücretleri gibi daha fazla avantajdan yararlanma hakkına sahiptirler.

  Bitfineon Podcast

  Bitfineon podcast'i, perde arkasına, blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri hakkında eğitim içeriğine ve kripto alanındaki çeşitli projelerin konuklarına bir göz atacak. Bu podcast, blockchain projeleri, teknolojileri ve uygulamaları oluşturma sürecine ışık tutmaya odaklanacak.